Hary Cup

Zawodnicy zabierają ze sobą legitymację szkolną (lub inny dokument tożsamości)!!!

W piątek wyjeżdżamy do Łodzi na turniej "Hary Cup". Zbiórka na stadionie Stali o godzinie 8.30. Do Łodzi powinniśmy dotrzeć około godziny 14.00. Zjemy obiad, rozpakujemy się i o 19.00 rozegramy swój pierwszy mecz grupowy. W sobotę czekają nas kolejne trzy spotkania grupowe.

W turnieju udział weźmie dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Po sobotnich meczach wiadomo już będzie, które miejsce zajmiemy w grupie.

Jeśli to będzie miejsce :

• pierwsze lub drugie, to w niedzielę czekają nas kolejne dwa spotkania (półfinał i finał/lub mecz o trzecie miejsce)
  • trzecie miejsce w grupie, oznacza walkę o piątą lokatę w całym turnieju
  • czwarte miejsce w grupie, oznacza walkę o siódmą lokatę w całym turnieju
  • zajęcie ostatniego miejsca w grupie, równoznaczne jest z walką o miejsca 9-10 w całym turnieju.

Harmonogram naszych spotkań :

Piątek :

1. Stalówka - Jagiellonia Białystok

Sobota :

1. Stalówka - Salos Szczecin
  2. Stalówka - Polonia Środa Śląska
  3. Stalówka - TOP 54 Biała Podlaska

Niedziela :

Spotkania decydujące o końcowej klasyfikacji.

Do Stalowej Woli powinniśmy wrócić około godziny 21.00.